Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Zaskarżenie kredytu frankowego to do tej chwili najbardziej skuteczne rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko zawadzającego kredytu, ale oprócz tego niezgodnej z prawem umowy. W tym wpisie ukażemy Ci, że możliwe jest funkcjonowanie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, prawie wszystkie umowy frankowe są odpowiednie do zaskarżenia. Większa część z nich zawiera kruczki prawne i nieetyczne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak zaskarżyć umowę frankową?

Najtrudniejszą rzeczą jest sama decyzja. Jeśli jesteś gotowy na zrobienie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać zaufane miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię przed sądem. Nawet kiedy jesteś obeznany z prawem, bez dobrego zespołu jesteś w stanie wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. W tym celu niezbędny jest rozbudowany zespół składający się z specjalistów z wielu sektorów, który ma znaczną wiedzę na ten temat. Sprawa sądowa może trwać w granicach dwóch lat, powinieneś być na to przygotowany, kiedy chcesz pozbyć się umowy frankowej. Większość kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest ogromna szansa, że również Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać zadowalający wynik.

Co zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z wielką starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i znajdą najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.