Kto i kiedy powinien zainteresować się kursem business english?

Czego można nauczyć się na kursie business english?

Kurs business english jest nauką języka angielskiego z dużą ilością słówek i zwrotów biznesowych. W trakcie tego kursu kursanci uczą się słówek i przydatnych zwrotów o tematyce handlu, ekonomii, finansów czy też marketingu. Kurs business english jest przydatny podczas zdobywania niezbędnej terminologii podczas rozmów kwalifikacyjnych w dużych firmach międzynarodowych, rozmów z potencjalnymi odbiorcami albo czytania biznesowych i tematycznych artykułów, prac naukowych albo podręczników. 

W trakcie kursu business english masz możliwość zdobycia umiejętności do swobodnych rozmów i czytania.

W Stolicy popularna szkoła językowa to Alfa Lingua – angielski biznesowy.

Przy jakich czynnościach kurs business english będzie przydatny?

Język angielski biznesowy jest przydatny za każdym razem kiedy w pracy jesteś zmuszony do korzystania z języka obcego, albo chciałbyś znaleźć pracę w międzynarodowej firmie. Zdolności, które opanujesz na kursie business english będą idealne kiedy będziesz pisać formalne listy, reklamować coś i robić rezerwacje. Inaczej mówiąc zawsze wtedy, kiedy jesteś zmuszony napisać bardzo profesjonalny tekst. Posiądziesz wiedzę jak pisać umowy w języku angielskim i będziesz wiedział jak robić prezentacje w tematyce biznesowej. Na dodatek podczas kursu business english zazwyczaj znajdują się zajęcia z prowadzenia rozmów telefonicznych z obcokrajowcami, targowania z nimi umów oraz opiniowania po angielsku. Inaczej mówiąc – pisanie i mówienie po angielsku nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Będziesz to praktykować, tak żeby było jak najbardziej wykwalifikowanie.

To co najistotniejsze – kurs business english przyczynia się do podniesienia pewności siebie uczniów i pomaga ograniczyć tremę przed przemowami.

Komu dedykowany jest kurs business english?

Najlepszymi kandydatami do nauki języka angielskiego biznesowego są osoby, które szukają pracy i biorą pod uwagę pracę w korporacjach międzynarodowych, lub w firmach, które posiadają klientów obcokrajowców. W dodatku osoby, które pracują w takich korporacjach, a nie posiadają najwspanialszych umiejętności językowych również mogą przyjrzeć się kursowi business english. Jeżeli pracujesz w środowisku biznesowym, gdzie niezmiernie ważne są kontakty międzynarodowe to bez dwóch zdań jest to szkolenie dla Ciebie.

Zajęcia są również perfekcyjne dla osób, które chcą się dokształcać i przeglądać czasopisma specjalistyczne, prace naukowe oraz książki. Większość tego typu tekstów jest właśnie w języku angielskim i kurs business english zdecydowanie pomoże Ci w czytaniu ich ze zrozumieniem. Na tego typu lekcje przeważnie decydują się managerowie, właściciele firm ale też pracownicy działu sprzedaży i działu obsługi klienta – czyli osoby, które miewają codzienny kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

W dzisiejszych czasach brak znajomości języka obcego to bardzo duży minus u przyszłego specjalisty, więc warto pójść na kurs business english nawet jeżeli nie potrzebuje tego Twój aktualny szef.